Przyciski

piątek, 12 sierpnia 2016

What's Up, Doc?

Kiedyś, zapewne ze względu na dużą ilość wolnego czasu, poświęcałam dużo więcej energii na blogowanie. Co za tym szło, nowości, które pojawiały się w mojej szafie ,szybko trafiały również na stronę. Sukienkę, którą mam dziś na sobie, kupiłam prawie dwa lata temu i do tej pory miałam na sobie tylko raz, podczas gali z okazji 10-cio lecia MSKPU. Później kompletnie o niej zapomniałam i znalazłam ostatnio podczas porządków. Leżała z kilkoma innymi, równie zapomnianymi sukienkami, na samym dnie jednej z szuflad w mojej komodzie.

Zapewne, zgodnie z panującymi trendami powinnam ją założyć na t-shirt, ale nie tym razem. Dziś zestawiłam ją z kurtką z bohaterami Looney Tunes, która nadała jej bardziej codziennego charakteru, a właściwie to całkiem przyćmiła.


Lubię fasony z lat 90., bo w tych czasach się wychowałam i przeprowadzałam swoje pierwsze modowe eksperymenty, a ta kurtka, to idealna interpretacja panujących wówczas trendów. Luźny fason w połączeniu z naszywkami i tekstami z bajek o Króliku Bugsie, to zdecydowanie jedna z najlepszych propozycji hiszpańskiej sieciówki na ten sezon.


Kurtka - ZARA
Sukienka - ZARA STUDIO
Torebka - ZARA
Buty - H&M STUDIO

1 komentarz:

Dziękuję za komentarz