Przyciski

poniedziałek, 15 lipca 2019

Birkenstock – wygodne klapki na lato


Miłość do niektórych butów może być bardzo bolesna. Co sezon przypominają mi o tym moje Martensy, które za każdym razem pozostawiają pokaźnych rozmiarów dziurę nad moją piętą. Wtedy jedyną opcją, jaką mam do wyboru, są klapki. W tym sezonie w końcu zdecydowałam się na zakup Birkenstocków. Przekonały mnie komentarze, które zachwalały je jako najwygodniejsze buty świata. Po kilku wspólnych miesiącach w pełni to potwierdzam. Reszta świata miała rację i Birkenstocki, to faktycznie najwygodniejsze buty, w jakich do tej pory chodziłam. Ostatnio za każdym razem, kiedy inne zafundują mi otarcia lub odciski, są plastrem na moje rany. Nigdy mnie nie zawodzą i wspierają w trudnych chwilach.
Jakiś czas temu pisałam o zakupach z Asosa, które nie wiążą się z płaceniem podatku, jak w przypadku paczek zza oceanu, ale za to przy zwrotach powodują stratę na przewalutowaniu. Buty należą do części garderoby, która musi być idealnie dopasowana, więc w ich przypadku wymiana dużo częściej wchodzi w grę, niż przy innych dodatkach lub ubraniach. Zaczęłam zatem szukać identycznych Bireknstocków w polskich sklepach internetowych. Całkiem przypadkiem trafiłam na stronę Peek & Cloppenburg. Nawet nie wiedziałam, że są dostępni online. Wcześniej znałam ich jedynie z warszawskiej Arkadii, ale jak wiecie rzadko robię zakupy stacjonarnie i ogólnie nie lubię chodzić po sklepach, przymierzać rzeczy ubrudzonych podkładem oraz stać w kolejkach do kasy. Zamiast tego wybieram darmową wysyłkę z opcją ewentualnego, bezpłatnego zwrotu.
Postanowiłam poświęcić wpis Birkenstockom nie tylko dlatego, że pewnie nie jestem jedyną osobą, która miewa otarte stopy. Te buty, to po prostu świetna inwestycja na wakacje. Jeżeli planujecie aktywny wypoczynek, np. zwiedzanie jakiegoś miasta, to wygodne buty są po prostu podstawą. Nie wiem, dlaczego tyle lat zwlekałam z ich zakupem, ale teraz wiem, że będzie z nimi podobnie jak z modelem Adidas Superstar. Kiedy jedne trafią do kosza. Od razu będę zamawiać kolejne. Tym razem wybór padł na brązowy zamsz, więc może następnym razem zdecyduję się na coś bardziej klasycznego, np. czarną skórę.
Bluzka – Mango
Spodnie – Zara
Torebka – Ania Kuczyńska
Buty – Birkenstock
Apaszka – H&M Studio S/S 2019
Beret – Aliexpress

2 komentarze:

Dziękuję za komentarz