Przyciski

sobota, 16 grudnia 2017

Instagram mix

Już dawno nie było wpisu z podsumowaniem zdjęć z Instagrama, więc teraz nadrabiam zaległości. W końcu tam, dzieje się dużo więcej niż na blogu. Przeglądając Instagram znajdziecie między innymi zdjęcia z różnych modowych wydarzeń, część moich zakupów oraz dużo ujęć Yoshiego i jego przyjaciół. Poniżej mała dawka pokazująca różnorodność, o której pisałam.1. Robert Kupisz to jeden z moich ulubionych polskich projektantów. Ostatnio zaprezentował swoje propozycje na zimę 2018/2019. No moim Instagramie czeka również wideo z finału pokazu „Crown”.
2. Czarny piątek był świetną okazją do zrobienia zakupów. Jeżeli jesteście ciekawi, co znalazło się w wielkiej torbie z Uterque, to na jednym ze zdjęć z mojego Instagramu, znajdziecie odpowiedź.
3. W wolnej chwili szukam inspiracji w zagranicznych numerach magazynu Vogue. Już nie mogę się doczekać polskiej edycji.
4. Finał pokazu Bizuu. Poza samą kolekcją, w mojej pamięci po tym pokazie pozostał wspaniały występ Julii Pietruchy. Dzięki Blance Jordan i Zuzannie Wachowiak zostałam ogromną fanką tej polskiej wokalistki.
5. Wspomnienie z sesji zdjęciowej z Amilną Estevao dla T Singapore. Dalej nie mogę uwierzyć, że mogłam asystować przy takim projekcie, i to tak świetnej stylistyce jak Ewelina Gralak.
6. Mój wolny czas w 90% należy do Yoshka. W tym przypadku dzieliłam go jeszcze pomiędzy Krechę, która jest serdeczną przyjaciółką mojego psa już od wielu lat.
7. Kino letnie La Mania i „Love” Gaspara Noe.
8. Plaża, na której spędzam wiele wakacyjnych weekendów w towarzystwie bulterierów, to jak się okazało także miejsce, które ma związek z modą. Kiedyś w tym samym miejscu wykonano zdjęcia do lookbooka Magdy Butrym. Również część fotografii z sesji dla T Singapore została zrobiona w tym miejscu.
9. Z ostatniego pokazu Dawida Wolińskiego. 

9 komentarzy:

Dziękuję za komentarz