Przyciski

piątek, 21 marca 2014

SPRZĄCZKI

Minimalistyczna nigdy nie będę, choć w sumie powiedzenie „nigdy nie mów nigdy” w moim przypadku sprawdza się idealnie i powinnam być bardziej powściągliwa w stosowaniu go. Mimo to z ogromną przyjemnością oglądam blogi ascetycznie ubranych dziewczyn i żałuję, że nie odnajduję się w prostocie. Z drugiej strony żyjąc w dwóch miastach równocześnie zależy mi na skompletowaniu garderoby, której elementy będą spójne. Rzuciłam sobie wyzwanie i wprowadziłam zmiany w moim podejściu do zakupów. Początki nie są łatwe, dziś pierwsze nowości, które choć proste są urozmaicone klamerkami, którym ostatnio nie mogę się oprzeć.


I will never be minimalist, although „never say never” sentence fits perfectly to me so maybe I shouldn’t use this word as much as I do. Anyway, I love to watch blogs with ascetic sets, and I’m sad because I can’t find myself in simplicity. On the other hand, I live in two cities and I want my wardrobe to be consistent. I’ve challenged myself to change my shopping approach. Beginnings are tough but today I have some new things which are simple but diversified with something I cannot resist lately – buckles.
Bluzka / Top - ZARA
Spodnie / Pants - ZARA
Czapka / Cap - KENZO
Okulary / Sunglasses - LANVIN FOR H&M
Kurtka / Jacket - ZARA
Buty / Shoes - OASAP
Bransoletka / Bracelet - H&M
Torebka / Bag - CLARKS

13 komentarzy:

 1. ciekawa stylizacja:) świetne buty:)

  OdpowiedzUsuń
 2. świetny look;))
  pozdrawiam woman-with-class.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komplet z Zary jest rewelacyjny. Wyglądasz świetnie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Te sprzączki są mega ciekawe! W ogóle super komplecik, dobrze na Tobie leży.

  OdpowiedzUsuń
 5. hej świetny blog ! serdecznie zapraszam na naszego http://fashionablegirlsevaaluniaa.blogspot.com/2014/03/new-cosmetics_23.html oraz zachęcam do komentowania naszych postów pozdrawiam Luniaa :*

  OdpowiedzUsuń
 6. no no no! jestem pod wrażeniem :)

  http://drozdzikz.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz