Przyciski

piątek, 9 listopada 2012

100 H&M W POLSCE PRZEDPREMIEROWO


100 H&M w Polsce i to właśnie w Lublinie. Wczoraj miałam okazję obejrzeć sklep, a wieczorem wzięłam udział w przedpremierowych zakupach, które jak na setny sklep przystało trwały 100 minut. Już przed wejściem sklep zrobił na mnie wielkie wrażenie, pięknie odnowiona kamienica, na dodatek przewiązana wielką kokardą. Wygląd sklepu wewnątrz również bardzo mile mnie zaskoczył. Przede wszystkim znacznie różni się od H&Mów, które dotąd widziałam. Chapeau bas dla dekoratorów. Wielkie otwarcie już dziś o 16.00. Także oczywiście zapraszam do obejrzenia poniższych zdjęć, ale też odwiedzenia sklepu.

100th H&M in Poland and in addition, it's in Lublin. Yesterday I had an opportunity to take a tour and in the evening I participated in a pre-premiere shooping, which took 100 minutes. Jst before I entered, shop made a huge impression on me, beautiful renew mansion with big red ribbon on it. When I entered I was also nicely surprised. First of all, it's different than the other H&Ms I've seen before. Chapeau bas for the decorators. The great opening - today at 4 p.m. Look at the photos below, but also go and visit the shop by yourself.


11 komentarzy:

 1. Faktycznie wygląda intrygująco. ; >

  OdpowiedzUsuń
 2. h&m-przyjaciel każdej dziewczyny;)

  OdpowiedzUsuń
 3. faktycznie, wystrój wygląda interesująco. dobrze, że będzie drugi h&m w Lublinie, bo w tym plazowym wszystko się rozchodziło w tempie błyskawicy, może teraz będzie spokojniej ;p

  OdpowiedzUsuń
 4. Jutro się wybiorę, jakoś ten h&m w plazie mnie nie zachęcał do zakupów :) fajnie, że jest sporo rzeczy męskich :)

  OdpowiedzUsuń
 5. ale wszyściutko równiutko poukładane

  OdpowiedzUsuń
 6. wszystko jeszcze tak ładnie poukładane i czyste :D fajnie zaaranżowany ten H&M :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Będzi okazja by wybrać się na nasz deptak :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Faktycznie dizajn sklepu robi wrażenie! Właściwie, to gdyby nie metki i standy typowe dla marki, to trudno byłoby mi rozpoznać jaka to sieciówka. Dotychczas bywałam w takich miejscach, które bardzo przypominały ten H&M z Plazy. Proste, minimalistyczne wnętrze. A tu takie pozytywne zaskoczenie! :)
  Sama zrezygnowałam z dzisiejszego otwarcia, bo przestraszyłam się tłumów, jak przeglądałam kamery z Krakowskiego :D

  Pozdrawiam,

  Ewelina

  OdpowiedzUsuń
 9. Gorgeous store! It seems much larger and more organized than the H&Ms near me.

  <3 Melissa
  wildflwrchild.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. super ogląda się taki sklep, wszystko poukładane wow ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Sklep robi wrażenie, już nie mogę się doczekać aż tam zawitam. Uwielbiam H&M :) Mają zawsze cudne letnie sukienki :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz