Przyciski

wtorek, 5 listopada 2013

KRACIASTA SPÓDNICA I SKÓRZANA RAMONESKA

Wychodzi na to, że moją pasją wcale nie jest moda. Ostatnio widocznie nie potrafię usiedzieć spokojnie w jednym miejscu i hobbystycznie znów się przeprowadziłam. Teraz nie poniosło mnie dzielnicę dalej, a całe województwo, w związku z czym zostałam „słoikiem”. Warszawka mi odbiła, więc zaszalałam sobie w Zarze. W końcu u mnie na prowincji nie ma. Także w poście może i pokazuję nową kurtkę, ale absolutnie nie była moimi „must have” czy innym anglojęzycznym wybrykiem, a jedynie wynikiem chwilowej niepoczytalności. Teraz jestem żądna nowej torby, bo w końcu w czym będę wozić pierogi od Mamy i inne pyszności. Torba w rozmiarze XXL pilnie poszukiwana. A tak całkiem poważnie naprawdę szukam sensownej torby już od dobrych kilku miesięcy i witki mi już opadają, bo nigdzie nie ma nic wartego uwagi.


It turns out fashion is not my passion. Recently I can't stay in one place so I've moved. Again. This time a little bit farther because I've changed a city, therefore I am a "jar". Warsaw's made me crazy so I took advantage of it in Zara. It's understandable since I don't have this brand in my hood. In the post you can see a new jacket but it is not my "must have" or anything like it. It was just a temporary lack of conscious. Now I need a XXL bag for my mom's delicious meals. Seriously, I need a new bag and I haven't been able to find nothing which would be worth my attention. 
Kurtka / Jacket - ZARA
Buty / Boots - TOPSHOP
Kapelusz / Hat - MISBHV
Spódnica / Skirt - ZARA
Torba / Bag - ebay

7 komentarzy:

 1. Powodzenia w "stolycy" ;) Ja niedawno zamieszkałam w Poznaniu, więc wiem co masz na myśli mówiąc o wyniesieniu się z "prowincji". Zestaw świetny, zakolanówki uwielbiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. WSPANIALE:* Genialnie zestawienie!!
  cudownie!!:*
  pozdrawiam,
  OLA

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna stylizacja. Większość ciuszków co masz na sobie mi się podoba.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kurtka i buty-geanialne!

  www.adelajdainsp.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. a zdradzisz nam, co tam robisz? studia, praca? co to za hobby? :>

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz