Przyciski

wtorek, 21 czerwca 2011

WAKACJE PORA ZACZĄĆ, KOSTIUM JUICY COUTURE PORA WYJĄĆ

Potrzebuję jeszcze kilku dni na dojście do siebie po wielu dniach spędzonych w książkach i notatkach. Potem życie bloga wróci do normy. A tymczasem, choć jeszcze trochę niedowierzam, pora skupić się na wakacjach i słodkim lenistwie. Kostium odkurzony, a więc sezon uważam za otwarty. Pomimo, że w tym roku byłam już gotowa skusić się na jeden z kolorowych kostiumów z kolekcji H&M to jednak pozostałam przy ukochanej bieli. Mój kostium JUICY COUTURE ma już ładnych parę lat, ale ponieważ zaliczam się do tej części społeczeństwa, która wybiera góry, jest używany tylko czasami podczas weekendowych wypadów nad jezioro.

I just need few more days to get back to normal after many nights I spent in books and notes. So soon it'll all be back to normal. In the meanwhile I try to focus on vacation and boredom. Swimsuit's dustied so the season's opened. Despite that I wanted to buy one of the colour suits from H&M, I decided to stay with my fav white. My suit JUICY COUTURE has couple of years, but as long as I'm 'mountain girl' I'm using it rather rarely while tripping on the lake. 20 komentarzy:

 1. o matulo ta góra i perełki na gatkach są urocze:)

  OdpowiedzUsuń
 2. ja wakacje zacznę dopiero w piątek po obronie (oby udanej!), dlatego na chwile obecną bardzo Ci zazdroszczę:D Strój kapitalny!

  OdpowiedzUsuń
 3. kostium jest przepiękny :). Dawno żaden model nie przypadł mi tak do gustu. Super!

  OdpowiedzUsuń
 4. przecudowny jest!

  OdpowiedzUsuń
 5. naprawde uroczy, i jak sie dobrze trzyma skoro ma juz tyle lat

  OdpowiedzUsuń
 6. On jest z takiego materiału jak kazdy przeciętny kostium?
  Bo wygląda na bawełniany:> ?
  Trochę jak bielizna, ale za to jaka ładna belizna;D
  Oryginalny.

  Kasica, powodzenia na obronie!

  OdpowiedzUsuń
 7. Marta jest wykonany prawie w całości z bardzo grubej bawełny. W środku ma dodatkowo siateczkę. Jest świetnie zrobiony także pod wpływem wody, choć wiadomo, że białe kostiumy to zły pomysł, bo jak zmoknął to przez niektóre z nich wszystko widać, to przez ten nic.

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękny ;) Tylko o wiele lepiej wyglądał by bez tego napisu czarnego - za ciemny jest :)

  OdpowiedzUsuń
 9. beautiful, absolutely romantic!


  We've great Giveaways for 650€ (Ray Ban Wayfarer, Costume National, Le Coq Sportif) for our readers on our blog Schöngeist!

  http://schongeist.blogspot.com/2011/01/giveaway-for-650-women-men-costume.html

  Burcu

  OdpowiedzUsuń
 10. ale słodki *-*
  http://pearlbow.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz